«Представлятися» чи «відрекомендовуватися»: Авраменко вказав на важливий нюанс

Слово «відрекомендовуватися» має трохи ширше значення.

"Представлятися" чи "відрекомендовуватися": Авраменко вказав на важливий нюансСлова «відрекомендовуватися» й «представлятися» можна вживати в українській мові, поділився експерт / колаж УНІАН зі скріншоту й фото pixabay.com

В українській мові є і слово «відрекомендовуватися», і «представлятися».

Можна сказати дозвольте «відрекомендуватися» або «представитися», розповів відомий мовознавець, вчитель української мови, автор підручників Олександр Авраменко в ефірі програми «Сніданок з 1+1».

«Представлятися» — це називати себе під час знайомства. Але якщо вам не до вподоби це слово, то в нашій мові є ще один варіант — «відрекомендовуватися». «Відрекомендовуватися» — під час знайомства називати своє ім’я, фах, заняття», — зазначив експерт.

"Представлятися" чи "відрекомендовуватися": Авраменко вказав на важливий нюанс Лише людина з найгострішим у світі зором знайде оленя за 6 секунд: складна оптична ілюзія"Представлятися" чи "відрекомендовуватися": Авраменко вказав на важливий нюанс Як вчили дітей в СРСР: чому не було 4 класу насправді

Цікава інформація про українську мову — сьогодні це варто прочитати й знати

Олександр Авраменко раніше пояснював, як правильно називати українською населені пункти. Мовознавець зазначав, що власні назви населених пунктів у поєднанні із загальними — місто, селище, село можна узгоджувати із відмінком загальної назви чи вживати у називному відмінку (відповідає на питання «Хто? Що?»).

Вчитель також сказав, що назви населених пунктів, які маловідомі, варто вживати у називному відмінку, у такому разі не буде плутанини.

Джерело

Новости Крыма