«Поставимо на коліна за годину»: в РФ розмріялися про знищення Польщі (відео)

Пропагандисти заявили, що за кілька хвилин РФ «поверне Польщу у кам’яний вік».

В РФ розмріялися про знищення Польщі / скриншот

Російські пропагандисти вже не сподіваються «взяти Київ за три дні», але мріють за годину «поставити Польщу на коліна».

В ефірі однієї з пропагандистських програм один з експертів у студії заявив, що наявною в Росії зброєю можна за лічені хвилини «повернути Польщу у кам’яний вік».

«Польщу можна поставити на коліна за годину, повернувши її у кам’яний вік. 60 стратегічних об’єктів можуть бути знищені за 20 хвилин — і Польщі нема, там більше нічого не буде. Там не буде водопостачання, там не буде електрики, там не буде військових баз. Все — вона повернеться у кам’яний вік. І для цього не треба вводити війська», — заявив пропагандист.

Він додав, що Росії не треба витрачати життя, «щоб танки йшли на Варшаву». 

Роспроганда розмріялася про знищення Польщі Терор Нікополя триває: тривога тривала половину доби, РФ вдарила з важкої артилерії Окупанти завдали десятки ударів по 4 областях України: Генштаб розповів, куди бив ворог У Криму офіцери РФ продають відпустки рядовим та сержантам: Генштаб назвав ціну В окупантів виникли проблеми з системами С-300, їх відправляють в РФ – Генштаб Кадиров «кинув» Пригожина у війні з Міноборони РФ: в ISW назвали причинуРоспропаганда про Польщу

Російські пропагандисти активно зомбують населення, створюючи міф про те, що Росія воює не тільки з Україною, але з НАТО. Нещодавно пропагандисти залучили до зомбування свого населення «важку артилерію»: екстрасенсів, тарологів та конспірологів. «Експерти» у прямому ефірі федерального каналу переконували росіян, що їхня країна стане «оазисом світла», а України не буде, а Захід «розпадеться».

Згодом росіяни закликали поставити Польщу на перше місце в черзі на «денацифікацію» після України.

Цьому підігрував і білоруський диктатор Олександр Лукашенко. Зокрема, він заявив, що російський президент Володимир Путін не готує завдавати ядерний удар по Україні, водночас у «провокаціях» застосувати ядерну зброю звинуватив Польщу.

Джерело

Новости Крыма