Поліграф викрив: майже половина претендентів на посади в САП вживала наркотики

З’ясувалося, що деякі конкурсанти ходили на курси протидії поліграфу.

Кандидати на посади в САП мають проблеми з наркотиками / blog.liga.net

На посади у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі (САП) претендували 43 кандидати, майже половина з яких має проблеми із наркотиками.

Про це заявила голова комісії з проведення конкурсу на зайняття адміністративних посад в САП Катерина Коваль. 

За її даними, 17 із 43 претендентів на посади в САП вживали чи вживають наркотики. Деякі претенденти ходили на курси протидії поліграфу.

«Відповідно до висновків поліграфологів, які проводили психофізіологічне дослідження кандидатів на конкурсі САП, 17 із 43 учасників вживали або вживають наркотичні засоби . В матеріалах Комісії зберігаються висновки, поліграми та відеозаписи досліджень. Складний був вибір. Кандидати організованими групами ходили на курси протидії поліграфу», — написала вона.

Втім, не зазначається, у конкурсі на які саме посади в САП поліграф виявив такі результати.

Українцям будуть примусово міняти паспорт-книжечку на id-карту: кого стосується У Львові оголосили дводенну жалобу за загиблими Внаслідок нічної атаки по Львову загинули рідні місцевого журналіста (фото)Конкурс на посаду в САП

Претендентів на посаду в САП чекають кілька етапів перевірок. Зокрема, їх тестують на знання законодавства, перевіряють загальні здібності, тестують на поліграфі та проводять співбесіду.

Джерело

Новости Крыма