Похорон ватажка ПВК «Вагнер» Пригожина: розкрито несподівані деталі

Все пройшло тихо, спокійно, без шуму, розповіла адміністратор кладовища.

Пригожина поховали 29 серпня / скріншот

Адміністратор Пороховського кладовища у Петербурзі, де поховали ватажка ПВК «Вагнер» Євгенія Пригожина озвучила раніше невідомі деталі.

«Все пройшло тихо, спокійно, без шуму. Народу не було майже. Салютів не було. Військових теж не було. Звичайні похорони з елементами VIP. Це більше піску, прапори всілякі, могила оксамитом оббита, труна дорогою, звичайні могили так не робляться», — зазначив адміністратор, пишуть «Важливі історії».

Зазначається, що на похоронах було 20-30 осіб і не було людей у військовій формі.

Також повідомляється, що могилу Пригожина відвідали, зокрема, вдова і дочка.

А перед входом відвідувачів оглядали. Силовиків на кладовищі перед похоронами було багато, поруч були припарковані кілька автобусів Росгвардіі. Повідомляється також і те, що частина співробітників правоохоронних органів ночували поруч з кладовищем.

«Путін не соціопат»: психіатр пояснила, що насправді не так з очільником Кремля Доведуть до кінця: у Зеленського прогнозують переворот в Росії (відео) Після смерті Пригожина поранених «вагнерівців» «попросили» з госпіталів

Похорон Пригожина — що повідомлялося 

Нагадаємо, що ватажка ПВК «Вагнер» Євгена Пригожина поховали 29 серпня на Пороховському кладовищі в Петербурзі.

Повідомлялося, що Пригожина поховали поруч з його батьком.

До цього було відомо, що похорон Пригожина пройшли в закритому форматі. У його прес-службі зазначили, що всі бажаючі з ним попрощатися можуть відвідати Порохівське кладовище. В оточенні загиблого Пригожина заявили, що його похорон провели в такому форматі за бажанням його родичів.

Джерело

Новости Крыма