«Пофоткалася в Бучі»: Кошовий пояснив, чому не вірить «патріотизму» Лободи

Також гуморист розповів, чому Лорак та Повалій ніколи не зможуть повернутися в Україну.

Лободі вважає співак, просто довелося поїхати з Москви / скриншоти

Гуморист та зірка «Кварталу 95» Євген Кошовий висловився про співачок-зрадниць Ані Лорак та Таїсію Повалій. Окрім цього, артист пояснив, чому не вірить «патріотизму» Світлани Лободи, яка згадала про Україну лише після втечі з РФ.

Думками щодо співачок Кошовий поділився на шоу «Говорить Суханов». Гуморист щиро не розуміє, як Лорак могла піти на таку зраду.

«Для мене просто загадка, просто загадка. Ну ти ж виросла в цій країні, ти ж тут народилася. Популярність твоя ж тут була. Як так можна було просто вчинити», — поділився обуренням Кошовий.

Коли ведучий спитав, чи можуть Лорак та Повалій колись повернутися в Україну, гуморист дав чітку відповідь. Він заявив, що зрадницям тут не місце, на них тут ніхто не чекає.

«Усе, досвідос! Що робити Таїсії Повалій після того, як вона співає на сцені Кремля «Чорнобривці». Як це можна? І це вона співає 9 травня, коли тут били так по наших містах. Взагалі, що зробити? Нічого, закритися і сидіти там, ЗСУ скоро прийде», — розповів артист.

Також Кошовий пояснив своє відношення до Лободи. Їй, вважає співак, просто довелося поїхати з Москви.

«А за що я маю їй вірити? Я не маю вірити людини, яка була в Москві. Після того вона зрозуміла, що там її нічого не світить, тому що вона українка. Вона повернулася, сфоткалася в Бучі», — зазначив гуморист.

Ведучий нагадав Кошовому, що нині Лобода говорить про благодійність та розповідає, що передала на дитячий садочок в Ірпені гроші. На думку гумориста, так співачка «листає капусту» — розраховується за минуле.

«Хтось буде листати капусту: «Вибачте, вибачте, вибачте, вибачте». А Лорак з Повалій, там капусти ніякої не вистачить. Я не уявляю повернення їх сюди, їх тут пошматують», — визнав Кошовий.

Зрадниця ASTI готує втечу з РФ: блогер «злив» всі таємниці співачки (відео) Пугачова вивезла дітей з Ізраїлю і розповіла, куди тримає шлях (відео)Що Лобода каже про війну

На початку повномасштабної війни, яку РФ розв’язала проти України, Лобода не одразу чітко висловила свою позицію. 28 лютого 2022 року співачка заговорила про «маленьких людей», які нібито нічого не можуть вирішувати, а тому ті, хто «вершить людські долі», мають зупинити війну. Втім, тоді Лобода не назвала Путіна агресором та не зазначила, чиї саме ракети бомблять Україну.

Після цього співачка показала пошарпаний український паспорт і закликала допомагати біженцям. Так вона відреагувала на інформацію про те, що в неї може бути подвійне громадянство. Влітку Лобода приїхала до Ірпеня та прогулялася вулицями, які розбомбила РФ. Взимку ж ЗМІ повідомили, що Лобода готова виступати для росіян в Дубаї.

Джерело

Новости Крыма