Під час вибуху складів боєприпасів у Криму було знищено партію ракет «Онікс»

Під час вибуху складів боєприпасів у Джанкойському районі окупованого Криму 24 липня було знищено партію ракет «Онікс», якими війська РФ останніми днями обстрілюють Одесу та Миколаїв.

Про знищення ракет повідомляє телеграм-канал «Кримські партизани», пише Центр журналістських розслідувань.

«Наші джерела повідомляють, що на складі БК біля Джанкоя було знищено партію ракет П-800 «Онікс», якими рашисти вже кілька днів обстрілюють Одесу та Миколаїв», – йдеться у повідомленні.

Так званий «голова» окупованого Криму Сергій Аксенов повідомив, про відновлення раніше зупиненого залізничного та автомобільного руху в районі колишнього аеродрому Веселе, де розташований підірваний склад боєприпасів.

«Після обстеження фахівцями Міноборони, МНС та дорожніх служб прийнято рішення відновити раніше зупинений рух автомобільною трасою Джанкой – Сімферополь… Відновлено залізничний рух у Джанкойському районі», – написав Аксенов у Telegram.

Як повідомлялось, у Джанкойському районі Криму вранці 24 липня після атаки БПЛА вибухнув склад боєприпасів окупантів в районі аеродрома Веселе біля села Вільне. Було зупинено рух залізницею та на автотрасі Джанкой-Сімферополь. Населення прилеглих населених пунктів евакуювали.
 

Джерело

Новости Крыма