Патріарх Кирило видав, що Паша Мерседес може померти у СІЗО

Він закликав міжнародні організації сприяти звільненню скандального митрополита з-під варти.

Патріарх Кирило у паніці закликав звільнити Пашу Мерседеса з-під варти / фото УНІАН

Новина про арешт екс-намісника Києво-Печерської лаври Павла (Паші Мерседеса) долетіла до Москви і наробила там багато галасу.

Як повідомляє пропагандистське «РИА Новости», скандальний патріарх Кирило звернувся з посланням до представників церков, генсеків ООН, ОБСЄ та Ради Європи у зв’язку з арештом Паші Мерседеса.

У цьому листі патріарх, який благословляє окупантів на вбивства українців,  закликав вжити заходів для захисту митрополита УПЦ МП, оскільки арешт нібито може призвести до його смерті.

Українцям назвали найбільш реальні способи виїзду за кордон під час воєнного стану В Україні — нова хвиля вручень повісток: з’явилися відео жорстких затримань з низки міст Авраменко розповів, який колір українською називається «кармазиновий» та «кубовий» (відео) Перспектива вступу України до ЄС та НАТО заохочує біженців швидше повертатися додому Суд змінив запобіжний захід митрополиту УПЦ МП Паші «Мерседесу» (відео)Справа Паші «Мерседеса»

Нагадаємо, що у квітні екс-наміснику Лаври Павлу Лебідю вручили підозру в розпалюванні міжконфесійної ворожнечі і заперечення дій країни-агресора. Суд відправив його під домашній арешт.

Втім, нещодавно Служба безпеки України викрила нові факти протиправної діяльності Петра Лебідя і повідомила йому нову підозру.

Вчора Солом’янський суд Києва міста Києва вирішив, що екс-намісник Києво-Печерської лаври Павло Лебідь (Паша «Мерседес») має перебувати під вартою.

Джерело

Новости Крыма