Партизани «забомбили» Донецьк та Луганськ українською символікою (фото)

Місцеві жителі навіть в умовах окупації демонструють свій протест і відстоюють власну громадянську позицію.

Партизани поширили українську символіку в Донецьку та Луганську / фото t.me/yellowribbon_ua

На тимчасово окупованих територіях підпілля продовжує чинити спротив російським загарбникам. Зокрема, партизани поширили українську символіку в тимчасово окупованих Донецьку та Луганську.

Відповідні фото з окупованих міст опублікував рух «Жовта стрічка». Там наголосили, що місцеві жителі навіть в умовах окупації демонструють свій протест і відстоюють власну громадянську позицію.

«Важливо пам’ятати, що кожен може долучитися до цього руху, просто прикріпивши жовту стрічку або листівку у своєму тимчасово окупованому місті, тим самим продемонструвати свою незгоду зі злочинним окупантським режимом», – наголошують активісти.

© / фото t.me/yellowribbon_ua © / фото t.me/yellowribbon_ua © / фото t.me/yellowribbon_ua © / фото t.me/yellowribbon_ua © / фото t.me/yellowribbon_ua © / фото t.me/yellowribbon_ua © / фото t.me/yellowribbon_ua

Захоплююсь героїзмом: Залужний «вклонився» перед мамами бійців ЗСУ У Мелітополі дівчині за «наругу» над російським прапором загрожує до року в’язниці (відео) Скільки українських дітей депортовано в Росію: Зеленський розкрив моторошні даніСитуація на окупованих територіях України

На окупованій території Запорізької області росіяни змушують людей переводити автомобілі на російські номери. Власників авто з українською реєстрацією затримують на блокпостах.

Крім того, мешканців окупованої частини Запорізької області змушують у письмовій формі відмовлятися від українського громадянства та брати паспорти РФ. Тим, хто не погоджується це робити, погрожують звільненнями та подальшою розправою.

Джерело

Новости Крыма