Пара змінила зовнішність, але зекономила на цьому: результат шокував (фото)

Жінка тепер дуже шкодує, що наважилася на ці операції.

Пара хотіла мати «інстаграмну» зовнішність / фото ua.depositphotos.com

36-річна Зара Едгар з Манчестера їздила до клініки в Туреччину на пластичні операції, щоб мати вигляд, як зірки в Instagram. Медзаклад, розповідає жінка, вона знайшла у соцмережах. А тепер попереджує інших, щоб ніколи так не робили, як вона, повідомляє DailyMail.

Зара поїхала на операцію зі своїм чоловіком. Вона вдалася до збільшення грудей, сідниць та зменшення живота. Її коханому в тій же лікарні, знайденій в Instagram, провели імплантацію зубів. За все вони заплатили близько 20 тисяч доларів.

Раніше жінка працювала у банку, вона зізнається, що просто хотіла мати «інстаграмний» вигляд, але тепер у неї залишилися шрами, вона шкодує про своє рішення. 

Вона попередила інших, хто шукає способів покращити свою зовнішність, щоб ті уникали дешевих клінік, які можна знайти в соціальних мережах.

«Я намагалася мати «інстаграмний» вигляд, де все ідеально. Але я б ніколи цього не зробила зараз — воно того не варте», — сказала Зара й додала, що варто сприймати себе такими, якими ви є.

«Таке відчуття, ніби у мене в животі є метал. Я дуже шкодую, що наважилася на ці операції. Я хотіла почуватися красивою в бікіні», — заявила вона.

До слова, її чоловік теж залишився розчарований стоматологічними послугами в тій лікарні, він показав, який вигляд тепер мають його зуби.

Як хлопець перетворив себе на Барбі

Житель чеського міста Брно Хонза Шимша з 2017 року збільшує собі губи та робить інші косметичні процедури, щоб бути схожим на ляльку Барбі. На зміну своєї зовнішності він вже витратив понад 15 тисяч фунтів стерлінгів.

Хлопець цілком задоволений своєю новою зовнішністю. Однак, його засмучує те, що у нього немає дівчини та що його не приймають на роботу.

Джерело

Новости Крыма