Панін розповів про нічне листування з дружиною Гордона: «Запам’ятав назавжди»

Російський актор згадав, про що спілкувався з Олесею Бацман.

Панін не вірив, що Путін почне повномасштабну війну / фото instagram.com

Російський актор Олексій Панін, який виступає проти Путіна і повномасштабної війни, яку він розв’язав в Україні, розповів про нічне листування з дружиною Дмитра Гордона. Він спілкувався з Олесею Бацман 23 лютого 2022 року, вони обговорювали новини.

Як виявилося, дружина Гордона боялася початку повномасштабної війни. Вона знала, що Путін збирається напасти і йти на Київ. Однак Панін тоді не міг у це повірити.

«Буквально напередодні, в ніч перед тим, як почалася війна, ми списувалися з дружиною українського журналіста Гордона — Олесею. Чесно кажучи, не пам’ятаю, що обговорювали, але кінець діалогу запам’ятав назавжди. Вона мені написала: «Льош, він збирається йти на Київ». Я сказав їй, що це дурниця і бути такого не може. Ну хто у здоровому глузді може почати війну?! В голові не вкладалося. І благополучно ліг спати», — згадав Панін в інтерв’ю естонському виданню Limon.

Проте вже вранці, 24 лютого 2022 року, Панін прокинувся і побачив повідомлення про початок повномасштабної війни. Спочатку актор не міг у це повірити. Він не міг усвідомити, що все це правда.

«Я тут же став моніторити новини, скролити усі соцмережі. Так, дійсно, Путін, Кремль, напали на Україну. Я не хочу говорити, що Росія, тому що я тим самим ображаю всіх порядних людей, всіх росіян, які не те, що не хотіли цієї війни, які вже давно борються з цією кремлівською владою. Я не проти Росії, я проти путінської Росії, путінської Росії», — зазначив Панін.

«Пташка» з «Азовсталі» довела до сліз виконанням «Пливе кача» в Німеччині (відео) Зірка «Орла і решки» Бєдняков показав, на що окупанти перетворили його школу Ілона Гвоздьова розгнівала українців: хоче забути війну та хвалиться будинком

Нагадаємо, актор з перших днів повномасштабної війни виступає проти путінського режиму і підтримує Україну. Нещодавно Панін «запалив» на одній сцені з Вєркою Сердючкою, через що росіяни впали в істерику.

Джерело

Новости Крыма