Отримав підозру у держзраді експосадовець МВС України в Криму, який став генералом Росгрвардії / Фото

Повідомлено про підозру генералу Росгвардії В’ячеславу Харєву, який командує придушенням партизанського руху в окупованому Криму.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу СБУ.

Отримав підозру у держзраді експосадовець МВС України в Криму, який став генералом Росгрвардії / Фото0

В’ячеслав Харєв. Фото: СБУ

Військові контррозвідники СБУ зібрали доказову базу на В’ячеслава Харєва – ексзаступника начальника управління Кримського територіального командування внутрішніх військ МВС України, який зрадив присязі. Під час захоплення півострова посадовець залишився у Сімферополі та перейшов на бік російських загарбників. За це окупанти призначили його "начальником штабу головного управління військ Росгвардії по республіці Крим та м. Севастополь" і присвоїли звання "генерал-майор".

За даними СБУ, з початку повномасштабного вторгнення РФ Харєв командував підрозділами, які брали участь у захопленні частини Запорізької та Херсонської областей.

"Крім того, на цій "посаді" зрадник безпосередньо виконує завдання Кремля щодо придушення опору на території окупованого півострова. Для цього він організовує масові репресії, в ході яких рашисти викрадають людей з їхніх помешкань або прямо посеред вулиці та ув’язнюють до російських тюрем. Серед потерпілих – українські патріоти в Криму, які чинять супротив агресору. У застінках до них застосовують психологічний тиск та фізичне насильство. Непоодинокі випадки тримання ув’язнених протягом тривалого часу без їжі та води і з постійними погрозами "повільної смерті", — йдеться у повідомленні.

На підставі зібраних доказів прокуратурою повідомлено Харєву про підозру за ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада).
 

Джерело

Новости Крыма