Окупанти у Мелітополі змушують лікарів отримувати російські паспорти і перенавчатися у РФ

Медики і пенсіонери, яким росіяни обіцяли виплати, з грудня їх не отримали.

В Мелітополі окуранти змушують лікарів отримувати паспорти РФ фото ua.depositphotos.com

Російські загарбники у тимчасово захопленому Мелітополі змушують лікарів отримувати російські паспорти та відмовлятися від українського громадянства, а також проходити перенавчання в окупованому Криму та Росії.

Про це міський голова Мелітополя Іван Федоров повідомив в ефірі інформаційного телемарафону. «Сьогодні окупанти зобов’язують всіх лікарів отримати рашистські паспорти, відмовитись від українського громадянства і проходити перенавчання або в Сімферополі, або в РФ. Звичайно, наші лікарі не хочуть цього робити, тому йде саботаж отримання рашистських паспортів як серед медичного персоналу, так і серед всіх інших мешканців», — сказав мер.

За його словами, тим самим окупанти хочуть якомога більше місцевих жителів зробити співучасниками власних злочинів.

Робота в лікарнях на тимчасово окупованих територіях не є співпрацею з агресором — Ляшко Не беруть рублі: у Мелітополі лікарі вимагають зарплату в гривнях

«Але хочу зазначити, що всі вже розуміють, що лише пропагандою сильна РФ. Наприклад, ні ті медики, яким рашисти обіцяли виплати, ні пенсіонери, яким теж обіцяли виплати з грудня, їх не отримують, а лише в чергах стоять та записуються на отримання. РФ не виконує жодних зобов’язань, які вони обіцяли на тимчасово окупованих територіях», — додав Федоров.

Ситуація у Мелітополі

За даними Федорова, в окупованому Мелітополі залишаються 50-60 тис. жителів.

1 березня він заявив, що окупанти вкотре посилили примусову паспортизацію у місті, без паспорта РФ неможливо отримати медичну допомогу, соцвиплати, перепустки для переїзду між містами.

Джерело

Новости Крыма