Окупанти розмріялися про технопарк на території «Азовсталі»

В «ДНР» оголосили попередні плани щодо знищеного комбінату.

В «ДНР» розмріялися» про технопарк замість «Азовсталі» / фото полка «Азов»

Терористи так званої «ДНР» заявили, що прийняли остаточне рішення щодо «Азовсталі», у якій оборонялися захисники Маріуполя.

Як повідомляє пропагандистське «РИА-Новости» з посиланням на ватажка «ДНР» Дениса Пушиліна, на місці комбінату «Азовсталь» бойовики планують будувати технопарк.

«Комбінат «Азовсталь» у Маріуполі в колишньому вигляді відновлюватись не буде, заявив Пушилін. За його словами, там буде технопарк», — йдеться у повідоменні.

ЗСУ «поховали» усі танки російських окупантів під Вугледаром (відео) В ОВА спростували російські фейки про захоплення населених пунктів у Харківській області Роспропаганда заявила, що ЗСУ підірвали греблю під Бахмутом (відео)Окупація Маріуполя

З початку березня Маріуполь перебував у блокаді окупаційних військ РФ. Загарбники скидали бомби на Маріупольський пологовий будинок, драматичний театр та інші будівлі, в яких ховалися мирні люди.

У Кабміні раніше заявляли, що внаслідок російської агресії було знищено понад 95% всіх споруд міста.

У середині травня захисники «Азовсталі» вийшли з території заводу. Вони тримали оборону понад 80 днів. Після цього Маріуполь опинився в повній окупації. 

Раніше з’явилися фото, які підтверджують, що залізничний вокзал у Маріуполі повністю знищено російськими загарбниками. У грудні 2022 року стало відомо, що у місті окупанти планують знести цілий квартал біля заводу «Азовсталь». 

Джерело

Новости Крыма