Окупанти посилили терор населення в Енергодарі: подробиці

Зокрема, російські окупанти збільшили кількість патрулів у місті.

Окупанти посилюють терор мирних мешканців в Енергодарі / скріншот

Російські окупаційні війська посилили терор населення в Енергодарі Запорізької області. Ворог намагається виявити партизанів та участників Сил спротиву.

Як зазначив у Telegram мер тимчасово окупованого Мелітополя Іван Федерров, росіяни також «просто залякують мешканців». Він додав, що в Генштабі зазначили про новий виток репресій ворожих військ щодо мешканців Енергодара. 

Так, російські загарбники збільшили кількість патрулів, а на блокпостах більш прискіпливо перевіряють особисті документи та оглядають транспортні засоби. Крім того, росіяни обмежили відвідування лісових зон.

«Мешканців регіону, які раптом захочуть виїхати на природу, працівники ФСБ РФ беруть на контроль, перевіряють їх персональні дані», – додав Федоров.

Водночас росіяни ведуть приховане спостереження за тими, хто відмовився від отримання російського паспорта. Окупанти намагаються виявити джерела фінансових доходів таких мешканців і цікавляться, звідки люди беруть гроші.

«Окупанти в страху чекають контрнаступу, тож намагаються убезпечити себе хоча б в тилу, посиливши репресії. Проте це їм точно не допоможе», – наголосив мер Мелітополя. 

Лише питання часу: військовий назвав наслідки знищення Кримського мосту для окупантів Десятки «прильотів», загорілося поле: росіяни влаштували у Сумській області гарячу суботу Бʼється як за своє життя: експерт пояснив, навіщо Пригожину потрібен Бахмут Росіяни вдарили по Харкову та області: що відомоСитуація на тимчасово окупованих територіях

Російські загарбники посилили тиск на українських працівників Запорізької атомної електростанції. Йдеться як про психологічний, так і про фізичний вплив. За даними Генштабу ЗСУ, проти співробітників ЗАЕС росіяни застосовують погрози, залякування та ще більш жорстокі тортури. 

Репресії проти мирного населення тривають і на окупованій Херсонщині. Як повідомили в Центрі національного спротиву, у Новій Каховці окупанти змушують людей покидати свої будинки поблизу Дніпра.

Джерело

Новости Крыма