Окупанти намагаються замаскувати свої кораблі від супутників — ВМС ЗСУ (відео)

Нове забарвлення ворожих кораблів ускладнює їхню ідентифікацію за допомогою супутників.

Окупанти зафарбовують в чорний колір передню та задню частину кораблів / фото УНІАН

Росія намагається приховати свої військові кораблі, які перебувають на чергуванні в Чорному морі, використовуючи нову схему фарбування, яка ускладнює визначення довжини та форми судна.

По це в ефірі телемарафону заявив речник Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук, зазначивши при цьому, що нове забарвлення ворожих кораблів ускладнює їхню ідентифікацію за допомогою супутників.

«Окупанти зафарбовують в чорний колір передню та задню частину кораблів для того, щоб в нічний період доби було важче візуально визначити, який саме це тип корабля», — заявив Плетенчук, зазначивши при цьому, що таке фарбування використовували ще під час Другої світової, і даремно окупанти сподіваються, що це їм якось допоможе.

Росія збільшила у Чорному морі кількість кораблівВорожі кораблі в морі

Станом на ранок неділі, 16 липня, Росія збільшила кількість носіїв ракет «Калібр», що знаходилисяся на чергуванні в Чорному морі.

Ситуація змінилася: Росія збільшила кількість кораблів у Чорному морі ЗСУ «підсмажили» на фронті ще 500 окупантів та купу ворожої техніки (інфографіка) Режим Путіна підганяє агропродукцію України під свій «стандарт» — Маляр

Як повідомили МВС України, Росія збільшила кількість бойових кораблів у Чорному морі — з 9 до 11 одиниць. Серед них — два ракетоносії, загальний залп становить 12 «Калібрів».

«Оперативна ситуація змінилася. Вже 11 кораблів у Чорному морі. А в Середземному морі є один носій крилатих ракет «Калібр», я так розумію, він повернувся з поповненням запасів», – заявив в ефірі національного телеканалу розповів речник Військово-Морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук.

Джерело

Новости Крыма