Окупанти заявляють про «напружену» ситуацію з потоком туристів до Криму 

Так званий «глава» окупованого Криму Сергій Аксьонов заявив про «напружену» ситуацію з потоком туристів через «логістичні труднощі». 

Про це він заявив на форумі «Діловий Крим. Формула зростання», пише Крим.Реалії.

«Потягів додали, у нас на постійній основі буде 17 пар із регіонів Росії та п'ять додаткових. Звісно, вони глобально проблему не знімуть. Півтора мільйона перевезених пасажирів – це для Криму не вирішення питання», – зазначив Аксьонов.

16 березня в ефірі російського телеканалу «Соловьев Live» Аксьонов стверджував, що курортному сезону наокупованому Кримському півострові «нічого не загрожує».

Наприкінці лютого російське агентство «Интерфакс» із посиланням на президента російського союзу туріндустрії (РСТ) Іллю Уманського повідомляло, що в рф серйозно знизився продаж російських турів до Криму, завантаження готелів Кримського півострова прогнозується влітку на рівні близько 50%.

Починаючи з серпня 2022 року, в Криму та Севастополі майже щодня чути звуки вибухів. Російська влада пояснює це стріляниною по «українських безпілотниках» і «роботою ППО». Сергій Аксьонов називав безпілотники «основною загрозою» для Криму. У жовтні 2022 року на Кримському (Керченському) мосту стався вибух. На півострові діє підвищений («жовтий») рівень терористичної небезпеки. Аеропорт Сімферополя закрито.
 

Джерело

Новости Крыма