Окупаційний суд у Ялті засудили чотирьох «свідків Єгови» 

Підконтрольний країні-окупанту Ялтинський міськсуд суд виніс вироки щодо чотирьох «свідків Єгови».

Про це повідомляє пресслужба окупаційного Слідкому в Криму, пише Крим.Реалії.

«Трьох організаторів засуджено до різних термінів покарань – від 6 років 6 місяців до 6 років 1 місяця, які відбуватимуть у виправній колонії загального режиму. Також після закінчення зазначеного терміну їм призначено обмеження волі на строк на 1 рік. Активного учасника групи суд засудив до трьох років позбавлення волі умовно з аналогічним випробувальним терміном. Вирок суду законної чинності не набув», – йдеться у повідомленні.

За даними Слідкому Росії, п'ятий «свідок Єгови» нині «перебуває в міжнародному розшуку». Імена та прізвища засуджених та обвинуваченого не вказані, їхніх публічних коментарів немає.

У лютому цього року в Ялті російський прокурор просив суд призначити свідкам Єгови від 3,5 до 7,5 років колонії. Звинувачення вимагало 7,5 років колонії загального режиму для Тараса Кузьо, по 7 років для Петра Жильцова та Сергія Люліна, 3,5 роки – Дар'ї Кузьо (з відстрочкою виконання покарання до досягнення молодшою дитиною 14-річного віку). Наразі дитині 8 років.

Раніше Армянський та Ялтинський міськсуди, підконтрольні Росії, розпочали судові процеси за «організацію та фінансування екстремістської діяльності» проти «Свідків Єгови» – Тараса та Дар'ї Кузьо, Петра Жильцова, Сергія Люліна, Тадевоса Манукяна, Олександра Дубовенка та Олександра Литвинюка.
 

Джерело

Новости Крыма