Оглядач пояснив, як Крим готують до звільнення

Йде планова робота для знищення ворожих об’єктів, зазначив експерт.

Крим готують до звільнення від росіян, повідомив Олександр Коваленко / соцмережі

Вибухи в Криму зараз відбуваються, оскільки півострів готують до звільнення від російських загарбників — ліквідують, зокрема, склади боєприпасів.

На території тимчасово окупованого півострова величезна кількість об’єктів, які необхідно знищити, розповів військово-політичний оглядач групи «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко в ефірі каналу «FreeДом».

«…зараз дійсно ведеться планова робота для знищення об’єктів, таких як склади з боєприпасами, паливно-мастильними матеріалами і не тільки і низки інших об’єктів. Так, це дійсно правда», — заявив експерт.

За його словами, цей процес йде, оскільки Крим — невіддільна частина України, яка тимчасово окупована РФ.

Своєрідний дим, розбитий дах і вітрини: очевидці розкрили деталі удару дронів по Москві Потужний удар по Криму дронами: у Міноборони РФ «визвірилися» на Київ

«Отже, для створення передумов до звільнення півострова необхідно провести певний комплекс дій. Серед них і знищення подібного роду об’єктів», — додав Коваленко.

Цікаві новини Криму — сьогодні це варто знати

РФ захопила український Крим у 2014-му році, проти незаконної анексії виступив майже весь світ. Після цього окупанти почали перетворювати курортний півострів на військову базу. Спочатку Київ хотів повернути свою територію політико-дипломатичним шляхом, але все змінилося після того, як Росія здійснила повномасштабне вторгнення в Україну.

У Криму вже не раз лунали вибухи на військових об’єктах. Зокрема, 24 липня стало відомо про потужну атаку дронами. Посіпаки росіян поскаржилися на «приліт» в склад боєприпасів, розміщений у Джанкойському районі. З населених пунктів, які знаходяться біля того місця, де сталася НП, була оголошена евакуація. Крім того, поруч було зупинено залізничний та автомобільний рух.

Джерело

Новости Крыма