Обміняй чоловіка на сосиски: регіон РФ обдарував дружин знищених в Україні росіян продуктами

Через бурхливу реакцію на такий подарунок, влада видалила хвалебний допис в соцмережах.

Регіон РФ обдарував дружин «хороших росіян» м’ясною продукцією / фото Адміністрація Владивостока

Адміністрація Владивостока (Примор’я, РФ) подарувала дружинам ліквідованих в Україні російських військових продуктові набори.

Як пише The Insider, в адміністрації уточнили, що вручення подарунків відбувалося спільно з компанією «Ратимир», яка позиціонує себе як «один з лідерів серед російських брендів м’ясної продукції на Далекому Сході». «Ратіміра» виготовляє ковбаси, сосиски, паштети, консерви та напівфабрикати.

Примітно, що спершу влада міста вирішила похвалитися роздачею наборів в Telegram-каналі адміністрації, а після того, як ЗМІ звернули на допис увагу, він був видалений. 

Подарунки для дружин і матерів російських окупантів

Сім’ї учасників розв’язаної Росією проти України кривавої загарбницької війни регулярно отримують безглузді подарунки від російської влади — дрова, сосиски, рушники. 

«Привітали зі святом»: вдові окупанта подарували вівсянку та цукор (відео) Російським дітям подарували за перемогу на змаганнях майонез і кетчуп (фото) У Росії дітям подарували порожні коробки на новорічному святі

Наприклад, на початку лютого родичкам знищених «днрівців» з Москви передали шуби, був знятий пропагандистський сюжет, де жінки дякували Росії від «чистого серця» за такий подарунок. Цікаво, що згодом одна з героїнь відео, Валя, заявила, що шубу у неї відібрали одразу після запису ролика. Обуренням вона поділилася в соцмережах, ніяк не відреагувавши на те, наскільки цинічний обмін загиблого чоловіка на верхній одяг. Жінка була незадоволена тільки фактом, що подарунок відібрали.

Раніше в Підмосков’ї родинам мобілізованих подарували по 10 кг картоплі та моркви, а в Якутії – туші оленів. 

У Курській області Російської Федерації матерям загиблих окупантів вручали рушники та торт, а в Республіці Тива сім’ю ліквідованого в Україні «мобіка» підтримали дровами. 

Джерело

Новости Крыма