Новий «вантаж 200»: офіцер ЗСУ показав фото ліквідованих капітана й лейтенанта РФ

Один зі знищених супротивників був з лав мобілізованих, зазначив «Штірліц».

РФ втратила ще двох офіцерів, поділився Анатолій Штефан / фото ua.depositphotos.com

Під час війни з Російською Федерацією в Україні ліквідовано ще двох російських офіцерів.

Один зі знищених ворогів з лав мобілізованих, поділився в Telegram офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан (його позивний — «Штірліц»). Український воїн назвав прізвища ліквідованих окупантів («вантаж 200») і показав їхні фотографії.

«…успішно демобілізовані: капітан Олександр Ципін; лейтенант-мобік Сергій Карманов», — йдеться у повідомленні захисника нашої країни.

Україна готує «активні дії» проти росіян — Зеленський Україні «світить» удвічі більше легких танків від Франції — нардеп

РФ втратила ще двох офіцерів, поділився Анатолій Штефан / фото t.me/a_shtirlitzСитуація на фронтах в Україні — що потрібно знати

Увечері 11 березня Генштаб ЗСУ повідомив, що супротивник продовжує намагатися наступати на сході нашої країни, зазнав поразки й втрат. У Генштабі додали, що головною метою ворога залишається вихід на адміністративні кордони Луганської та Донецької областей.

Варто зазначити, що на Донбасі найзапекліші бої йдуть за місто Бахмут. Західні ЗМІ писали, що у боях за Бахмут РФ вже втратила до 30 тисяч своїх посіпак. Загальні втрати Росії в Україні вже становлять приблизно 158 тисяч загарбників.

Джерело

Новости Крыма