Не зваблива пані, а пан: в КНР моделінгом спідньої білизни змушені займатися чоловіки (фото)

Китайським парубкам доводиться натягати на себе бюстгальтери та жіночі пеньюари через закон про розповсюдження непристойних матеріалів в інтернеті.

В КНР чоловіки змушені одягати на себе пеньюари через заборону жінкам рекламувати спідню білизну в мережі / скріншот

В Китаї моделінгом спідньої білизни доводиться займатися чоловікам: парубки натягають на себе бюстгальтери та жіночі пеньюари, адже гарна білизна — це важлива частина модного «луку». Цей факт не заперечують навіть у Пекіні.

За даними видання New York Post, наразі у комуністичній країні в онлайн мережі головними фігурами індустрії спідньої білизни є саме чоловіки, адже місцевий закон забороняє жінкам демонструвати оголене тіло на сайтах та веб-ресурсах.

Через таку «цензуру» китайські компанії охоче йдуть на співпрацю з чоловіками, закриваючи очі на комічність такого партнерства через побоювання втратити потенційний дохід в разі порушення законодавства. Раніше уряд КНР вже ліквідував деякі бренди, посилаючись на цю причину.

Як заявив власник бізнесу з прямих трансляцій пан Сюй, в індустрії просто немає вибору: 

«Особисто у нас насправді немає вибору. Білизну неможна продемонструвати через наших моделей-жінок, тому ми будемо використовувати для цього моделей-чоловіків»

Цікаво, що згідно зі статистикою Statista, ринок китайського онлайн-шопінгу у 2023 році оцінюється в понад 700 мільярдів доларів. При цьому 10% надходжень забезпечує галузь електронної комерції. 

У грудні минулого року компанія пана Сюя показала чоловічу модель у сексуальному шовковистому халаті. Відео зі «звабником» стало вірусним у китайській версії TikTok. Тоді один з коментаторів зазначив, що на диво, жіночий халат виглядає на моделі-хлопці набагато краще, ніж на дівчині.

«На хлопці він сидить краще, ніж на дівчині», — написав він. 

Чоловік-модель спокусив аудиторію TikTok у жіночому халаті / фото nypost.com

Однак деякі коментатори також звернули увагу, що закон порушує баланс рівності між чоловіками та жінкамий, й позбавляє дівчат додаткової можливості на працевлаштування. 

У відповідь на це Сюй зазначив, що не бачить проблеми в цьому питанні.

«Багато режисерів цих прямих трансляцій — жінки, вони теж крадуть чоловічі робочі місця?» — заявив він.

Наразі невідомо, скільки ще китайські чоловіки будуть заробляти на лазівці у законодавстві. Як зазначає видання, наразі уряд КНР також приймає доволі жорсткі міри з приводу «жіночоподібних» облич в мережі, тому китайським красеням скоро може стати «несолодко». 

У США жінка протаранила ресторан на автівці: причина «вбила» Кіт спіймав злочинця у Варшаві: як він це зробив У Ризі перед посольством РФ у Путіна весь день забивали цвяхи (відео) Увімкнув камеру в душі: румунський політик «засвітився» голим на онлайн-нараді (відео)

Курйозні випадки з чоловіками та спідньою білизною

Зазначимо, що на території України за останні роки сталася ціла низка курйозних випадках з чоловіками, які засвітили свої принади у спідній білизні.

Раніше мешканець Дніпра шокував суспільство спробою покінчити життя самогубством в одних трусах. За словами невдалого самогубця, він просто хотів випробувати себе на міцність. 

Також нещодавно групі українців довелося демонструвати свою спідню білизну працівникам митниці: шахраї спробували заховати у трусах діаманти. 

Проте іноді фантазія українців заходить ще далі. Наприклад, мешканець Одеси у магазині намагався «розплатитися» статевим органом. 

Джерело

Новости Крыма