«Не зіганули»: Захарова шокувала «причиною» виселення попів УПЦ МП з Лаври

За її словами, попи МП стали «загрозою для київського режиму».

Захарова видала «версію» виселення УПЦ МП з Лаври / getty images

Опальна представниця міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова видала новий перл, пояснюючи виселення попів УПЦ МП з Києво-Печерської Лаври.

На брифінгу Захарова заявила, що Московський патріархат нібито став «загрозою для київського режиму. Коментуючи причини виселення попів з Лаври, Захарова перейшла на традиційний для МЗС РФ «дипломатичний жаргон».

«Чому? Напевно, як кажуть, якщо згадувати термінологію середини 20 століття, не зіганули, не присягнули злочинцям, не відступили від того, що їм передали предки, як заповіт», — заявила опальна Захарова.

Захарова придумала, чому УПЦ МП виганяють з Лаври У Росії дітей з ДЦП змусили робити окопні свічки «Взяли як сувенір друзям»: вдова Мангушева розповіла про походження черепа «азовця» У Росії посилилася агітація щодо вступу на службу за контрактом У Росії заарештували заступника командувача Росгвардії через відкати Піп РПЦ радить окупантам без молитви «Град» не заряджати (відео)УПЦ МП виселяють з Лаври

Попи УПЦ МП мають звільнити всі приміщення до 29 березня 2023 року. У Міністерстві культури пояснили, що таке рішення було прийнято через порушення умов користування державним майном.

Тим часом, представники Московського патріархату уперто не бажають залишати Лавру та заявляють, що не бачуть підстав для виселення.

У Мінкульті розповіли, що представники УПЦ МП почали виїзд із Києво-Печерської лаври. Вони вже вивозять з приміщень свої пожитки.

Джерело

Новости Крыма