Не Путін: екс-співробітник КДБ назвав реального керівника російської війни проти України

На думку експерта, ця людина також є кандидатом на пост президента Росії в 2024 році.

Екс-співробітник КДБ розкрив роль Пригожина у війні РФ проти України / фото ua.depositphotos.com

Реальним керівником так званої «СВО», як росіяни називають війну проти України, є не російський диктатор Володимир Путін. Колишній співробітник КДБ СРСР і Служби зовнішньої розвідки Росії Сергій Жирнов переконаний, що цю роль виконує власник ПВК «Вагнер» Євген Пригожин.

«Пригожин є виконувачем обов’язків президента Російської Федерації, а також керівник «спеціальної військової операції» на території України. Ми жодного разу не бачили на передовій генерала Герасимова, ми жодного разу не бачили на передовій генерала Шойгу, ми жодного разу не бачили на передовій Путіна. Єдина людина, яку ми бачимо на передовій, – це Пригожин», – наголосив він в ефірі телеканалу FREEДОМ.

За його словами, діяльність Пригожина на фронті транслюється через підконтрольне йому ж Федеральне агентство новин. Експерт наголосив, що це є порушення російського законодавства.

«Жодне приватне підприємство не має права використовувати слово «федеральний» за винятком державних установ. Пригожину це пробачається, що показує, хто є людиною, яка здійснює державну владу. Пригожин перемагає в боротьбі інформаційній і на фронті, яку Путін віддав на відкуп кланам», – вважає Жирнов. 

При цьому власник «вагнерівців» залежнить у постачанні озброєнь від російського Міністерства оборони.

«І коли Міноборони не надає йому підтримку, Пригожин зазнає поразки. Знову ж таки, у такому разі він не йде до Путіна, а просто виходить у медійний простір і звертається безпосередньо до російського народу або до російського електорату. І, до речі, з цього приводу, гадаю, всі вже зрозуміли, що Пригожин є кандидатом на пост президента Росії у 2024 році», – підсумував Жирнов.

«Прохідний двір «наддержави»: експерт вказав на велику проблему з Північним флотом РФ Російські шпигуни полюють на німецьких військових і політиків через Tinder — ЗМІ Путін хоче зберегти тягучу позиційну війну: Піонтковський назвав причину «Лавров на чолі Радбезу ООН – це моральна загибель Заходу»: експерт розповів про плани голови МЗС РФВійна в Україні: заяви Пригожина

14 квітня 2023 року «кухар Путіна» Євген Пригожин, найманці якого беруть активну участь у бойових діях на території України на боці окупаційних військ, раптово закликав російську владу оголосити про завершення так званої «СВО», оскільки РФ нібито досягла своїх цілей у війні проти України. За його словами, окупантам потрібно закріпитися на вже захоплених територіях України.

Водночас дії Пригожина проаналізували і в американському Інституті вивчення війни. Там вважають, що він усвідомлює, що майбутній контрнаступ України буде успішним, і вже намагається скористатися поразкою РФ.

Джерело

Новости Крыма