Названо найпомітніші кіноляпи з «Титаніка» (фото)

Навіть такий чудовий фільм не обійшовся без нестиковок.

«Титанік» під водою / фото facebook.com/AtlanticProductions

«Титанік» Джеймса Кемерона вийшов в 1997 році і підкорив глядачів. Над кінострічкою плакали і з ностальгією переглядали знову і знову. Розповідаємо, які помилки були допущені при створенні фільму. 

Решітка вентиляції першої димової труби

Якщо подивитися на решітку вентиляції, яка розділена на 4 відсіки, то можна помітити, що на одному кадрі ці відсіки рівномірні, а на іншому — ні. Виною тому те, що на одних кадрах використовується зменшений макет Титаніка, а на іншому — реальна зйомка з декораціями. 

Кіноляп в «Титаніку» / скріншотКонструкція корабля

Аналогічний кіноляп зустрічається ще не раз. Наприклад, коли Джек зі своїм другом стоять на палубі з широкими решітками, а коли він обіймається там з Роуз, то решітки вже зовсім інші і не такі великі.

Кіноляп в «Титаніку» / скріншотПідтяжки

У сцені, де Роуз намагається звільнити Джека, герой на одному кадрі спочатку одягнений у підтяжки, а вже на іншому — ні. 

Кіноляп в «Титаніку» / скріншотКіноляп в «Титаніку» / скріншотМалюнок

Звичайно, Джек бездоганно намалював Роуз, однак якщо порівнювати його малюнок в той момент, коли він його робив, і те, що показують глядачам нібито через багато років як знахідку на місці затоплення — абсолютно різні малюнки. Це видно неозброєним оком. 

Кіноляп в «Титаніку» / скріншот

Нагадаємо, вперше в історії вчені показали кадри з «Титаніка», зняті майже 40 років тому.

Джерело

Новости Крыма