Названа єдина причина, з якої Путін не коментує удари по Москві та Криму (відео)

У свідомості росіян окупанти «клацають, як горішки», HIMARS, сказав журналіст.

Є єдина причина, з якої Володимир Путін не коментує удари по Москві та Криму, вважає журналіст / скріншот

Російський диктатор Володимир Путін не коментує удари по Москві і тимчасово окупованому Криму, оскільки в РФ діє пропагандистський принцип — «не дивись вгору, ніякого негативу».

У свідомості росіян окупанти нібито продовжують домагатися успіхів під час війни проти України, розповів журналіст Роман Цимбалюк. «Це ж принцип, знову ж таки, … це все базується якраз на Олі Скабєєвій (російська пропагандистка — Ред.), так. У них же принцип який — ось цієї великої, надутої Олі Скабєєвої глобальної, — не дивись вгору, ніякого негативу», — заявив він.

Цимбалюк пояснив цей ворожий принцип: «Цар — він же сказав деякий час тому, що HIMARS (американська реактивна система залпового вогню — Ред.) вони будуть клацати, як горішки, так ось у Москві, в їхній свідомості, вони їх продовжують клацати». «Тому — це все, це єдина причина (чому Путін не висловлюється про удари по Москві та Криму — Ред.)», — підкреслив журналіст.

Росіяни влаштували криваву неділю на Харківщині: загинула молода жінка Поранені окупанти, перелякані люди: CNN дізнався глибину провалу курортного сезону в Криму

Війна в Україні проти РФ триває — важливі новини, які варто знати

Останнім часом почастішали атаки дронів по Москві, а також області. Крім того, вже не раз були атаковані різні військові об’єкти росіян в поки ще підконтрольному Росії Криму. Володимир Путін не коментував ці атаки.

Керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко говорив, що удари по Москві є інформаційно-психологічними акціями, спрямованими на деморалізацію місцевого населення.

Раніше військово-політичний оглядач групи «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко сказав, що вибухи в Криму відбуваються, оскільки півострів готують до звільнення і знищують, в тому числі ворожі склади.

Джерело

Новости Крыма