Найманець розповів про злочини рашистів: Пригожин запропонував йому здатися добровільно

Структури «Вагнера» вже добу шукають колишнього бойовика, який розповів про злочини найманців на фронті.

Пригожин хоче «поговорити» з бойовиками, які зізналися у вбивствах / скріншот

Власник «Групи Вагнера» Євген Пригожин закликав добровільно здатися його структурам колишнього бойовика цього угруповання Олексія Савічева, який в інтерв’ю Gulagu.net розповів про воєнні злочини вагнерівців в Україні.

У зверненні, яке поширили пригожинські телеграм-канали, ватажок вагнерівців заявив, що його підлеглі вже добу розшукують Савічева і не можуть знайти. Тому колишньому бойовику пропонується самостійно зв’язатися з «колл-центром ПВК «Вагнер».

«Я даю гарантію, що його ніхто не буде переслідувати — ні за законом, ні будь-яким ще чином. Йому потрібно повідомити про те, для чого він дав цю фальсифікацію, хто за цим стоїть, яким чином його шантажували, і чи були поставлені ще якісь завдання», — говорить Пригожин.

«Як щур бігаю»: росЗМІ знайшли «вагнерівця», який зізнався у звірячих вбивствах підлітків в Україні Кремль «проколовся» з відео поїздки Путіна в Україну Ватажок «вагнерівців» повертає прихильність Путіна: аналітики назвали ознаки

Олігарх запевняє, що не буде «трясти скелети в шафі», через які Савічев погодився співпрацювати з Gulagu.net.

«Тому, Кучеряй (позивний Савічева — УНІАН), зв’язуйся з колл-центром ПВК «Вагнер», приїжджай, все розкажеш. Я тобі даю гарантію: поїдеш живий і неушкоджений», – сказав Пригожин.

Зізнання Савічева у воєнних злочинах в Україні

Напередодні російський правозахисний проект опублікував велике інтерв’ю з двома колишніми ув’язненими, які завербувалися в «Групу Вагнера», відслужили піврічний контракт на фронті і зуміли повернутися в Росію. У цьому інтерв’ю Савічев і другий екс-вагнерівець Улдаров розповіли, як вбивали цивільних, полонених українців і російських солдатів-«відмовників» на Донбасі.

Євген Пригожин виступив з спростуванням цього інтерв’ю і запевнив, що його бойовики цивільних не розстрілюють. Проте, українська прокуратура вже відкрила нову кримінальну справу для перевірки викладених в інтерв’ю тверджень.

Джерело

Новости Крыма