Над Києвом ППО збила 20 дронів

Інформації щодо потерпілих чи руйнування на разі не надходило.

Окупанти атакували Київ дронами / фото wikimedia.org

Для атаки по Києву російські окупанти застосували БпЛА, за попередньою інформацією — баражуючі боєприпаси Shahed.

Про це повідомили в КМВА. «Це лише друга атака іранськими дронами по Києву з початку місяця і перша за останні 18 днів», — повідомили там.

В КМВА зазначили, що за звичною для масованих нападів БпЛА тактикою, дрони заходили на столицю хвилями, курсами із різних напрямків. Повітряна тривога тривала понад три години.

В Україні відбій масштабної тривоги: зафіксовано прильоти у Запоріжжі і Львові У Львові окупанти влучили в об‘єкт критичної інфраструктури

«Силами і засобам нашої ППО в повітряному просторі навколо Києва було виявлено і знищено майже два десятка ворожих цілей. Дякуємо охоронцям нашого неба за відмінну роботу», — повідомили в КМВА.

Інформації щодо потерпілих чи руйнування на разі не надходило. Дані оперативного зведення оновлюються і уточнюються. 

Нічна атака окупантів

У ніч на 20 червня у низці областей звучала повітряна тривога, українців попередили про ракетну небезпеку. Під ранок у Києві працювала протиповітряна оборона, а у Львові було чутно вибухи. 

Також окупанти атакували Запорізьку область. Цілями атаки стали комунікації, майно та техніка сільськогосподарського та фермерського господарства, а також популярного місця відпочинку. А у Львові окупанти влучили в об’єкт інфраструктури.

Джерело

Новости Крыма