На війні загинув футболіст Микола Жидков — він повернувся з Польщі, щоб боронити країну

Восени він зіграв свій останній матч у клубі «Wegrzcanka».

Загинув Микола Жидков / фото «Wegrzcanka»

На війні загинув футболіст Микола Жидков, який повернувся до України з Польщі, щоб захистити її від російських окупантів.

Про це повідомляється на сторінці футбольного клубу «Wegrzcanka» у соціальній мережі Facebook. «На війні за нашим східним кордоном загинув гравець LKS Węgzcanka, який восени минулого року повернувся в Україну, щоб мужньо захищати свою родину, друзів та Батьківщину від російської агресії», — йдеться у повідомленні.

«Мікі був дуже милим та ввічливим хлопцем, не було людини, яка б його знала і не любила б. Коли він виходив на поле, він боровся з останніх сил, щоб принести своїй команді перемогу, а коли справа дійшла до боротьби за свободу своєї країни, він пожертвував тим, чим може бути людина в такому молодому віці — він пожертвував власним життям», — додали у клубі.

Що відомо про Миколу Жидкова

Відомо, що футболіст грав за польський футбольний клуб «Wegrzcanka» з 2020 по 2022 рік. 

ЗСУ навчили окупантів «літати» на фронті епічним ударом (відео) ЗСУ відбили 15 атак окупантів: в Генштабі повідомили, де ворог наступав Генерал Міллі: танки є основною силою для успіху України

У листопаді на сторінці клубу з’явилося повідомлення про те, що Жидков ухвалив рішення повернутися до України, щоб захищати її кордони. Вони оприлюднили кадри зворушливого прощання з ним.

«Мікі, ти ще раз доводиш усім нам, що ти не тільки чудовий футболіст, але, перш за все, чудова людина», — написали вони.

Скриншот

Джерело

Новости Крыма