На території окупованого Криму оголосили тривогу у силових структурах – АТЕШ

Військовий рух українців та кримських татар АТЕШ повідомляє, що після початку військового заколоту у Росії на території тимчасово окупованого Криму оголосили тривогу у силових структурах. А вранці там лунали вибухи. 

Наразі невідомо, чи Аксьонов все ще знаходиться на території півострова, пише ZN.UA. 

"З ночі збирають усіх офіцерів ФСБ в управління. Оголошено потай тривогу та збирання всього особового складу. Приблизно те ж саме у поліції", — сказано у повідомленні АТЕШ.

Про те, що росіяни готують евакуацію з АР, було відомо давно. Тамтешні гауляйтери та представники військового командування вже вивезли звідти свої активи та сім'ї. 

Деякі Tg-канали пишуть також про те, що так звані "голова" Криму Сєргєй Аксьонов та "губернатор" Севастополя Міхаїл Развожаєв втекли з півострова ще вчора. Проте офіційної інформації про це наразі немає. 

Нагадаємо, ввечері 23 червня ватажок ПВК "Вагнера" Євгєній Прігожин оголосив війну Міноборони РФ, звинувативши регулярну армію в ударах по таборах вагнерівців. У відповідь на це відомство Сєргєя Шойгу офіційно заявило, що "кухар Путіна" став організатором збройного заколоту. А сьогодні вранці на це відреагував російський президент Владімір Путін. Він назвав Прігожина зрадником, при цьому жодного разу не згадавши його ім'я, та заявив, що ЗС країни отримали наказ про ліквідацію організаторів повстання.
 

Джерело

Новости Крыма