На танкері Nobel перевозять дизпаливо з рейдової перевалки в Чорному морі поблизу Керченської протоки – BSN / Схема

Танкер Maersk Magellan під прапором Сінгапуру шукає інший порт після того, як його не пустили в іспанський порт Таррагони 10 лютого. 

Адміністрація порту встановила, що дизельне пальне, яке перевозив Maersk Magellan, раніше був на судні Nobel, яке до 1 липня 2022 року ходило під російським прапором, а пізніше змінило його на камерунський, пише usm.media.

Magellan став першим танкером, якому відмовили у заході в іспанський порт після того, як 5 лютого набули чинності правила, пов’язані з обмеженням цін на російські нафтопродукти.

«Рішення іспанської влади змусило нас переглянути рейс. Ми консультуємося з експертами, аби переконатися, що компанія діє відповідно до санкцій проти росії», — заявив керівник відділу дотримання законодавства Maersk Tankers Крістіан Кйоллер. 

До цього Maersk Tankers заявила, що офіційні документи свідчать про те, що вантаж був турецького походження.

За даними BlackSeaNews танкер Нобель дійсно перевозив російські нафтопродукти з рейдової перевалки в Чорному морі поблизу Керченської протоки до відомого місця рейдової перевалки у берегів Північної Африки поблизу іспанського порту CEUTA ANCH Anchorage.

На танкері Nobel перевозять дизпаливо з рейдової перевалки в Чорному морі поблизу Керченської протоки – BSN / Схема0

Схема: BlackSeaNews

Джерело

Новости Крыма