На два знаки Зодіаку чекає криза у стосунках з партнером

Перевірте, чи є ви в цьому списку.

У них будуть проблеми у відносинах / фото ua.depositphotos.com

Астрологи назвали два знаки Зодіаку, для яких липень буде плачевним на любовному фронті. У них з’являться проблеми у стосунках з другою половинкою, які можуть закінчитися розставанням.

Близнюки

Це вже не перший місяць, який обіцяє Близнюкам розставання. В особистому житті у них затяжна «чорна» смуга. Вона продовжиться до тих пір, поки вони не почнуть цінувати і любити себе. Як тільки ви зрозумієте, що не варто триматися за те, що заподіює вам біль, вам стане легше.

Ви зможете звільнитися і почати нове життя з прекрасними моментами. Подумайте про те, щоб нарешті розставити всі крапки над «і». Якщо ж ви продовжите морально гвалтувати і себе, і партнера, то все може закінчитися дуже плачевно.

Рак

Рак — це знак Зодіаку, який хоче постійно перебувати поруч з партнером. Однак багатьом людям потрібен особистий простір, а ось Раки намагаються в нього влізти. В результаті у них часто виникають розбіжності з другими половинками, тому що ті не почуваються вільними.

Стосунки з вами можна порівняти з кліткою, з якої ув’язнений не може вийти. Якщо ви продовжите «тримати в кулаці» партнера, то він просто втече від вас. Краще поговоріть по душам, розкажіть про свої почуття, вислухайте другу людину і вирішіть, як вам бути далі.

Нагадаємо, два знаки Зодіаку незабаром опиняться в епіцентрі скандалу.

Джерело

Новости Крыма