МЗС різко попустило Пєскова з приводу вдалої «демілітаризації» України

Нещодавно прес-секретар Путіна зганьбився смішними виправданнями щодо реалізації «спеціальної воєнної операції» в Україні.

Глава МЗС Кулеба відповів Пєскову на заяву щодо вдалої «демілітаризації» України / фото УНІАН, Віктор Ковальчук

Глава Міністерства зовнішніх справ України Дмитро Кулеба відповів на словесний «реверанс» прес-секретаря президента РФ Дмитра Пєскова щодо вдалого виконання однієї з головних цілей «СВО» — «демілітаризації» нашої держави.

Чиновник у своєму Facebook зазначив, що далі Кремль вигадає ще кумедніші байки для того, щоб «замилити» очі росіян з приводу безглуздості розв’язання війни та втрат окупантів в Україні.

«У наступних серіях: Фактично, усі задачі СВО виконані. Україна як член ЄС і НАТО не зможе напасти на Росію, Крим більше не є тягарем для російського бюджету, нацисти залишилися лише в Росії, а втрати російських солдатів та техніки в Україні, про які ми нікому не розкажемо, допомогли нам виправити помилки і зробити Росію сильнішою. Росія сильна як ніколи», — прогнозує Кулеба. 

Міністр підкреслює, що це вкотре підтверджує позицію, яку Україна намагається донести до своїх міжнародних партнерів. А саме, що Путін зможе згодувати своєму населенню все що завгодно. Зокрема, і втрату Криму, і України загалом: «Головне для партнерів — не боятися глобальних змін і не зупинятися у підтримці України. Життя без сучасної Росії можливе», — підкреслив Кулеба.

У Путіна заявили про виконання завдання щодо «демілітаризації» України Зеленський привітав українців з Днем батька зворушливим відео Підрив Каховської ГЕС: оновлено дані про масштаби підтоплення (фото) Прибути протягом 10 днів: в Івано-Франківську ТЦК пояснив наказ для військовозобов’язаних Названо дату запуску Єдиного реєстру зброї в Україні

Заява Пєскова щодо «демілітаризації» України

Нагадаємо, що нещодавно в інтерв’ю RT Arabic прес-секретар російського лідера Дмитро Пєсков відзначився тезою, що Росія, виявляється, виконала одну з найголовніших цілей своєї «СВО» та «демілітаризувала» Україну.

Пєсков вказав, що за понад рік війни Україна стала значно більше використовувати іноземної зброї, а це означає, що раніше мілітаризований Києв вичерпав власні запаси, вважає Пєсков.  

Джерело

Новости Крыма