Момент поразки корабля РФ морським дроном «Іван Хурс» потрапив на відео

У результаті атаки корабель отримав серйозні пошкодження корпусу та обладнання.

Морські дрони підбили корабель РФ «Іван Хурс» / фото Думська

У мережі з’явилося відео ,на якому зображений момент поразки морським дроном російського розвідувального корабля «Іван Хурс». Ролик від джерел у військових колах опублікувала УП.

Тим часом пропагандисти заявляють, що корабель «Іван Хурс» зайшов в бухту Севастополя, публікуючи при цьому відео, точно не відомо коли зняте. Стверджується, що у корабля «ніяких» пошкоджень немає.

До цього росЗМІ писали, що у результаті атаки корабель отримав серйозні пошкодження корпусу і обладнання, а його ремонт, попередньо, займе від півроку до року.

Повідомлялося, що пошкоджений корабель «Іван Хурс» транспортує у Новоросійськ рятувальне судно ВМС Росії.

Момент поразки морським дроном російського корабля «Іван Хурс»

Як відомо, корабель «Іван Хурс» є по суті великою морською станцією радіоелектронної розвідки і радіоелектронної боротьби.

Атака на корабель РФ «Іван Хурс» — що повідомлялося

Нагадаємо, 24 травня стало відомо, що поблизу берегів Туреччини морські дрони атакували розвідувальний корабель РФ «Іван Хурс» проекту 18280.

Пізніше в мережі з’явилося перше відео з моментом атаки на корабель. Джерело у військових колах повідомило, що корабель отримав пошкодження у результаті атаки українських морських дронів в акваторії Чорного моря.

Джерело

Новости Крыма