Мобілізація в Криму: окупанти знайшли новий спосіб призивати студентів

Вони шантажують їх на іспитах.

Окупанти продовжують призивати кримчан в армію / фото ua.depositphotos.com

В окупованому Криму студентам погрожують, що вони не складуть іспити, якщо не підпишуть повістку в російську армію.

Про це повідомляється на сайті громадської організації «КримЅОЅ». За даними їх джерел, в одному з університетів Сімферополя студенту сказали, що він зможе скласти іспити тільки підписавши повістку. Він погодився через тиск.

В організації уточнюють, що подібні умови ставлять студентам призовного віку і в інших освітніх установах. «Розмови проводяться приватно, щоб ситуації не оголосили», — йдеться в повідомленні.

Мобілізація в Криму

За даними організації, за час окупації на півострові провели 17 незаконних призовних компаній. Остання стартувала 1 квітня 2023 року. 

Українцям будуть примусово міняти паспорт-книжечку на id-карту: кого стосується Шмигаль заявив, що після війни призову не буде, але є нюанс Правоохоронці розблокували доступ до кількох корпусів Лаври — віряни УПЦ МП зчинили ґвалт (відео)

Нагадаємо, що у вересні минулого року російський диктатор Путін оголошував про «часткову» мобілізацію на території Російської Федерації. В Україні тоді заявили, що в більшу частину повісток окупанти розписали на кірімли. 

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський говорив, що що війна в Україні почалася з Криму, тому повинна їм і закінчитися. 

Джерело

Новости Крыма