«Мінусований» російський «отаман» з ПВК «Газпрому»: «Штірліц» показав фото

Знищений супротивник був капітаном міліції, зазначив український воїн.

Ліквідовано найманця з газпромівської ПВК, поділився український воїн / фото ua.depositphotos.com

Під час повномасштабної війни РФ проти України «вантажем 200» став російський «отаман» Ераст Яковенко.

Ліквідований «козак» був членом приватної військової компанії «Поток» російського газового монополіста — компанії «Газпром», поділився в Telegram офіцер української армії, відомий під псевдонімом «Штірліц», — Анатолій Штефан.

«…успішно демобілізований: …старший лейтенант внутрішніх військ, капітан міліції, отамана Прохолодненського районного кІзЯчого товариства, найманець «Потоку» («Газпром») Ераст Яковенко», — поділився захисник України.

У «гарячому» селі в Херсонській області вже немає дітей: влада розповіла про їхню долю Росіяни розстрілювали місто у Сумській області з гелікоптера: розкрито наслідки

Ліквідовано найманця з газпромівської ПВК, поділився український воїн / фото t.me/a_shtirlitzСитуація на фронтах України на сьогодні — що потрібно знати

За відомостями Генерального штабу Збройних сил України, опублікованими ввечері 30 квітня, росіяни зосередили свої головні зусилля на тому, щоб наступати на Авдіївському, Бахмутському та Мар’їнському напрямках. Протягом минулої доби наші воїни на цих напрямках відбили десятки ворожих атак.

Противники на українській землі зазнають величезних втрат. Втрати РФ в Україні на 30 квітня становлять приблизно 190 510 окупантів.

Джерело

Новости Крыма