Міжнародні партнери нададуть Україні $115 мільярдів — Шмигаль

За словами Шмигаля, це посилає чіткий сигнал Росії, що партнери не припинять підтримувати Україну.

Україна отримає 115 млрд доларів від партнерів / фото УНІАН, В’ячеслав Ратинський

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що міжнародні партнери нададуть Україні 115 мільярдів доларів довгострокової фінансової допомоги.

Після участі у круглому столі міністерського рівня на підтримку України в Світовому банку Шмигаль заявив, що мобілізація ресурсів для відновлення України є однією з головних тем його робочого візиту у Вашингтон.

«Міжнародні партнери нададуть Україні $115 млрд довгострокової підтримки. Це не просто забезпечить нашу фінансову стабільність, але й посилає чіткий сигнал Росії, що союзники України підтримуватимуть нас стільки, скільки буде потрібно. До повної перемоги», – наголосив він

За словами премʼєр-міністра, «відновлення розпочинаємо вже зараз». У 2023 році на проєкти швидкої відбудови України потрібно $14 млрд.

«Ведемо перемовини з партнерами, аби залучити всі необхідні кошти вже влітку цього року. Так зможемо виконати всі завдання в п’яти пріоритетних галузях відновлення», – зауважив він.

У Нацбанку розповіли, що зараз в Україні відбувається з інфляцією Виплати військовим повернуть за однієї умови — Гетманцев Україна і Канада оновлять Угоду про вільну торгівлю: Шмигаль розповів, що це означає МВФ погіршив прогноз зростання світової економіки на 2023-2024 рокиФінансова підтримка України від Світового банку

12 квітня стало відомо, що Світовий банк надасть Україні $200 мільйонів у вигляді гранту. Ці гроші спрямують відновлення енергетичної інфраструктури нашої країни.

Наприкінці березня повідомлялося, що Світовий банк також виділить велику суму на підтримку українського агросектора. Ідеться про 132 млн доларів.

Джерело

Новости Крыма