«Ми тримаємося»: прикордонники в гарному гуморі розповіли про ситуацію в Бахмуті (відео)

Українські захисники зазначили, що тримають свої позиції.

Українські прикордонники розповіли про ситуацію в Бахмуті / фото УНІАН

Українські прикордонники, які борються за Бахмут у Донецькій області, розповіли про ситуацію в місті-фортеці. Вони мужньо тримають місто під своїм контролем

«Стоїмо на позиції, тримаємо. Поруч вже окупанти підлізли. Нічого, ми тримаємося», — розповів один з бійців на оприлюдненому ДПСУ відео.

Ще один воїн додав, що треба, щоб «вони один одного перестріляли».

На кадрах видно, що наші захисники перебувають у важких умовах, але мужньо продовжують нести свою службу.

Прикордонники розповіли про ситуацію в БахмутіБої з Бахмут — що відомо

Важкі бої за Бахмут тривають вже не перший місяць. Українські воїни утримують свої позиції і кришать російських окупантів, які постянно йдуть на штурми міста-фортеці. Росіяни несуть колосальні втрати.

Секретар РНБО Олексій Данілов зазначив, що бої ведуться на вулицях Бахмута і на околицях, але наші військові стоять і утримують місто.

При цьому командувач Сухопутних військ генерал-полковник Олександр Сирський відзначив, що потрібно виграти час для накопичення резервів і подальшого успішного контрнаступу Збройних сил України.

У свою чергу аналітики Інституту вивчення війни відзначили, що російські військові та найманці ВПК «Вагнера» продовжили атакувати Бахмут, але не здійснили ніяких заявлених просувань в межах міста і околицях 11 березня.

Джерело

Новости Крыма