Мер Мелітополя розповів, як можна виїхати з окупованої частини Запорізької області

Федоров закликав людей евакуюватися.

Федоров назвав шляхи евакуації з окупованого Запоріжжя / фото ua.depositphotos.com

Мер Мелітополя Іван Федоров розповів, як можна виїхати з тимчасово окупованої території Запорізької області. Наразі ще доступні декілька шляхів евакуації.

Як зазначив Федоров в Telegram, виїхати можна в бік Грузії, Латвії, Естонії та інших європейських країн. Зробити це можна або через Бердянськ-Маріуполь-Новоазовськ, або через Крим.

«Щоразу окупанти посилюють фільтрацію на пропускних пунктах. Проте поки ці шляхи евакуації працюють, закликаю жителів виїжджати з окупації. Адже з кожним днем можливостей виїхати стає все менше», – написав він.

Родинам із дітьми заборонили повертатися у низку населених пунктів на Херсонщині У 21 населеному пункті Донеччини оголошено примусову евакуацію дітей — Мінреінтеграції На Житомирщині затримали ворожого агента, який хотів втекти до Білорусі (фото)Ситуація на окупованій частини Запорізької області

Мер Мелітополя заявив, що на тимчасово окупованій території Запорізької області російські загарбники можуть почати призов на строкову службу. За словами Івана Федорова, окупанти готові перетворити українських юнаків «на гарматне м’ясо». 

Крім того, окупанти продовжують втручатися в роботу захопленої Запорізької АЕС. Голова Державної інспекції ядерного регулювання України Олег Коріков повідомив, що росіяни намагаються змінити проектний стан ядерних установок, зводячи на території АЕС незаконні споруди.

Джерело

Новости Крыма