Медведєв радіє збиттю MQ-9 Reaper і погрожує сенатору США «інцидентом»

Зону, де був збитий американський безпілотник, Медведєв назвав «російською територією».

Медведєв в черговий раз зганьбився / Фото УНІАН

Росія встановила якісь свої «заборонені зони» у міжнародному повітряному просторі, принаймні це випливає із заяви заступника голови Радбезу РФ Дмитра Медведєва.

Колишній президент РФ у своїх соцмережах нарешті випустив коментар з приводу незаконного збиття Росією американського БПЛА MQ-9 Reaper.

Медведєв посилається на Повітряний кодекс, згідно з яким встановлюються терміни «заборонені зони» і «зони з обмеженнями» польотів повітряних суден. Щоправда, Медведєв не уточнив, у зв’язку з чим ці зони запроваджуються і де саме.

Зону, де був збитий американський безпілотник, Медведєв назвав «російською територією». «Загалом, кажучи по-простому, американці вкрай знахабніли. І церемонитися з ними неправильно», — заявив Медведєв.

Він же додав, що контакти з військовими «звичайно, потрібні». «Особливо на тлі заяв американських в*родків типу сенатора Грема про те, що треба збивати російські літаки. До речі, і з такими тв*рюками іноді трапляються авіаційні інциденти», — пригрозив Медведєв.

Напередодні всі топ-пропагандистські помийки РФ писали, що сенатор Ліндсі Грем «штовхає США до світової війни». Грем, критикуючи обережність Адміністрації Байдена, зазначив, що США варто було б попереджати такі інциденти, як збиття БПЛА в міжнародних водах, ударами по літаках РФ, що наближаються.

Українців попередили про загрозу ракетної атаки: росіяни вивели у Чорне море 24 «Калібри» Комбата понизили у званні після інтерв’ю WP: з’явилась реакція командування ЗСУ продовжують пачками відправляти окупантів до пекла: озвучені нові цифри (інфографіка)Інцидент з MQ-9 Reaper у Чорному морі — що відомо

14 березня російський Су-27 протаранив американський БПЛА MQ-9 Reaper, який здійснював розвідувальну місію у міжнародних водах неподалік від острова Зміїний.

У Росії провину не визнають, більше того — звинувачують самі Штати у нібито «провокаціях». Пентагон всі заяви Москви спростував відео самого інциденту, знятого MQ-9 Reaper.

У ЗСУ підтверджують, що РФ збільшила присутність свого флоту в Чорному морі, прагнучи підняти американський БПЛА. Американці, в свою чергу, сподіваються, що їхні технології не потраплять «у чужі руки», а також роздумують, чи скасовувати польоти своїх дронів у Чорному морі.

Джерело

Новости Крыма