Масовані удари по Україні не допоможуть РФ виграти війну: експерт назвав причину

Малоймовірно, що РФ зможе домогтися будь-яких успіхів.

РФ завдала нового масованого удару по Україні 9 березня / facebook.com/kpszsu

Захід досі має питання, наскільки довго Україна може витримувати удари РФ, але ясно одне — Путіну таким чином війну не виграти, сказав у коментарі CNN старший науковий співробітник з авіації та технологій в RUSI Джастін Бронк.

«Існує довга історія націй, які намагаються виграти війни за допомогою бомбардувань, щоб зламати волю або здатність протиборчої держави чинити опір, але це неймовірно безуспішні історії», — сказав Бронк.

Малоймовірно, що РФ зможе домогтися будь-яких успіхів, поки її авіація не переважає в небі України.

За словами Бронка, використання такої кількості різних систем озброєння за одну ніч, як було 9 березня, все частіше стає основним методом повітряних атак Росії, але з великими проміжками між ударами.

Фінляндія допустила передачу Україні своїх винищувачів Україні передадуть ще два взводи NASAMS У Повітряних силах прокоментували інформацію FT про «першу систему Patriot в Україні»Масований удар 9 березня — що відомо

9 березня РФ випустила 81 ракету по українських містах, в тому числі гіперзвукових, і іранських БПЛА. Вісім ракет ворога, за словами спікера ВПС Гната, «не долетіли».

Ракети потрапили, в тому числі, по енергооб’єктах, у зв’язку з чим енергетики змушені були запроваджувати екстрені відключення світла у низці областей. На Харківщині і в Одеській області проблеми усувають досі. Все дуже складно і в Житомирі.

Інші ракети уразили цивільну інфраструктуру у Золочівському районі Львівської області. Внаслідок удару загинули п’ятеро людей, є зруйновані будинки та знищені автомобілі.

Джерело

Новости Крыма