Максим Галкін в Україні: комік показав архівні фото зі зйомок фільму

Чоловік Пугачової зіграв головну роль в російському телепроекті «Все можуть королі», який вийшов на екрани в 2015 році.

Максим Галкін в Україні / фото instagram.com/maxgalkinru

Російський гуморист Максим Галкін, який підтримав Україну після початку повномасштабного вторгнення, поділився архівними знімками, зробленими на території нашої країни. 

Як відомо, в 2015 році в РФ вийшов фільм «Все можуть королі». Знімали його в Україні. Там Максиму дісталися головні ролі, оскільки зіграв він відразу двох персонажів — менеджера Мішу і герцога Каннінгема.

Частина зйомок проходила в Москві, але оскільки там не було підходящої локації, фахівці з підбору місця привезли знімальну групу в Кам’янець-Подільський — українське місто, яке славиться своїми замками. Також зйомки проходили у фортеці, яка знаходиться в невеликому містечку Хотин Чернівецької області.

Саме в Хотині і були зроблені фотографії, які зараз оприлюднив Максим Галкін. На знімках він позує в лицарських обладунках і в мантії. 

© фото instagram.com/maxgalkinru © фото instagram.com/maxgalkinru © фото instagram.com/maxgalkinru © фото instagram.com/maxgalkinru © фото instagram.com/maxgalkinru © фото instagram.com/maxgalkinru © фото instagram.com/maxgalkinru © фото instagram.com/maxgalkinru Реакція соцмереж

  • «Я пам’ятаю цей фільм! Знімали в Кам’янці-Подільському»
  • «Круто! Дуже пасують Максиму всі ці костюми!»
  • «Ви — людина з великої літери… Дякую за вашу позицію на рахунок України»
  • «Ви — лицар нашого часу»

«Мій натхненник»: Лорак вперше розповіла, як закрутила роман з іспанцем Михайло Поплавський публічно образив дівчину і потрапив у скандал (відео)

Нагадаємо, Галкін не на жарт налякав фанів сумним відео.

Джерело

Новости Крыма