Макаревич обрубав всі питання про повернення в РФ: «Не сумую абсолютно»

Музикант не планує повертатися до Росії.

Макаревич не страждає, адже в Ізраїлі у нього є можливість займатися улюбленою справою / скріншот instagram

Російський музикант Андрій Макаревич, який засудив повномасштабну війну РФ проти України і живе в Ізраїлі, не планує повертатися на територію країни-агресорки. Артист поділився своєю думкою про те, що зараз відбувається.

У недавньому інтерв’ю на YouTube-каналі «Книжковий чел» Макаревича запитали, що він думає про майбутнє РФ. Також музиканта попросили розповісти, яким він бачить подальшу долю країни-агресора.

«Ніхто не знає, що буде завтра. Може завтра Путін атомну бомбу скине на Україну. А може бути, що завтра його удар візьме», — зазначив Макаревич.

Також він обрубав всі питання про повернення в РФ. Макаревич не страждає, адже в Ізраїлі у нього є можливість займатися улюбленою справою. А ось в РФ у нього такої можливості немає.

«Ні, абсолютно (не сумую — УНІАН). Якби я тут сидів, зовсім позбавлений можливості що-небудь робити… То так, напевно, це було б безпосередньо (тугою — УНІАН), але не за батьківщиною, а за справою, якою я там міг займатися. Зараз там у мене немає можливості займатися», — додав музикант.

Росіяни влаштували «полювання» на дітей Пугачової в Ізраїлі Синці та набряки: який вигляд має дружина Павліка після пластики (фото) Виступ TVORCHI на «Євробаченні» буде коштувати 3 мільйони гривень: на що підуть гроші

Нагадаємо, восени 2022 року Росія визнала Макаревича «іноагентом». А після цього дружина артиста розповіла, що не хоче для сина паспорт РФ.

Джерело

Новости Крыма