Lovense: смарт-іграшки для дорослих

У 2023 році можна сміливо стверджувати, що високі технології успішно інтегрувалися в секс-індустрію, і доказом цього є компанія Lovense, яка створює «розумні» іграшки для сексу і мастурбації. Ці керовані через мобільний застосунок дорослі цяцьки преміум-класу дражнитимуть і доводитимуть вас до екстазу. У цьому огляді ми детальніше розкажемо про бренд та проаналізуємо особливості деяких іграшок, щоби допомогти вам вибрати ідеальний варіант!

Смарт-іграшки для дорослих стають все більш популярними з кожним днем, адже життя будь-якої сучасної людини сьогодні нерозривно пов’язане зі смартфонами. Lovense — це сінгапурська технологічна компанія, що спеціалізується на розробці дистанційно керованих секс-іграшок і товарів для задоволення, а також супутнього програмного забезпечення, такого як фірмові мобільні застосунки та адаптери. Лавенс мають оптимальний асортимент інтимних товарів, здатний задовольнити будь-які потреби. З їхніми вібростимуляторами можна робити безліч різних речей, а саме:

  • дистанційне керування: ви можете управляти секс-іграшкою як за допомогою кнопок на корпусі, так і через Wi-Fi або Bluetooth у безплатному мобільному застосунку, доступному для iOS та Android. Ця особливість робить секс-іграшки Lovense привабливими для пар, що знаходяться у стосунках на відстані. Однією з найпопулярніших моделей є віброяйце Lovense Lush 2, яке використовують не лише пари, а й вебкам-моделі, адже цю іграшку можна підключити до спеціальних вебкам-платформ.
  • кастомні режими: можливість створювати, редагувати та зберігати власні патерни і режими вібрацій — мастурбуйте саме так, як вам цього хочеться!
  • синхронізація з музикою: налаштуйте свій вібратор на стимуляцію в такт улюбленому треку або активуйте іграшку за допомогою власного голосу.
  • секс-будильник: застосунок Lovense Remote дозволяє встановити будильник — прокидайтеся від улюблених вібрацій, і кожен ранок стане приємним!
  • «брудний» чат: функція обміну повідомленнями в застосунку Лавенс дає можливість обмінюватися непристойностями, а також дозволяє партнерові контролювати ситуацію — вам залишається лише розслабитися і насолоджуватися процесом!

Усе це ви можете робити з інтимними Bluetooth-гаджетами від компанії Lovense, лідера у виробництві високотехнологічних вібраторів, чоловічих мастурбаторів і анальних пробок. Вони регулярно оновлюють свій асортимент та вдосконалюють попередні моделі, як-от смарт-віброяйце Lovense Lush 3 (https://lovespace.ua/uk/products/smart-vibroyajce-lovense-lush-3), що існує вже в третьому поколінні. Бренд пропонує найкращі варіанти в розумному ціновому діапазоні, з функціями, що конкурують з більш дорогими брендами. Найкраще те, що ваш улюблений вібратор підключається через абсолютно безплатний смарт-застосунок, до якого може отримати доступ ваш партнер або партнерка, незалежно від відстані, для еротичних ігор по всьому світу. Усі продукти Лавенс виготовляються з якісного медичного силікону та є водонепроникними завдяки магнітній зарядці, що робить їх ідеальними для мастурбації в душі. Для максимально комфортного досвіду обов’язково мати при собі лубрикант на водній основі, адже лише такі інтимні гелі-змазки є сумісними з силіконовими секс-іграшками.

Новости Крыма