Літо в Україні почнеться з дощів, гроз та похолодання — прогноз

1 червня ще буде тепло та сухо, а вже 2 числа налетять дощі з грозами.

На початку літа в країну увірвуться дощі та грози / фото ua.depositphotos.com

Перші дні літа принесуть в Україну грози та похолодання. Про це свідчать дані Погода УНІАН. 1 червня в Україні ще буде тепло, досить сонячно і сухо, а ось вже 2 червня на заході та півночі нашої країни пройдуть дощі й грози. 3 червня місцями очікується похолодання до +18°…+20°.

Отже, 1 червня в Україні буде тепло й сухо. У багатьох областях очікується ясна і безхмарна погода. Стовпчики термометрів покажуть +21°…+ 26°, а на Закарпатті повітря прогріється до +28°.

1 червня в Україні буде тепло і без дощів / фото УНІАН

Проте вже наступного дня, 2 червня, погода в Україні зміниться. У більшості західних та північних областей очікуються дощі та грози. При цьому на температуру опади не вплинуть — по всій країні буде комфортне тепло від +22° до +27°.

2 червня в Україні розпочнеться дощі та грози / фото УНІАН

3 червня температура в західних і північних областях України знизиться до +18°…+20°. Опади змістяться на південь, в центральні і північно-східні області.

3 червня на заході та півночі України похолодає / фото УНІАН

До кінця тижня, 4 червня, опади практично покинуть територію України, стане більше сонця. Однак температура знизиться до +19°…+ 22°, лише місцями на півдні та в Закарпатській області повітря прогріється до комфортних +25°.

4 червня температура знизиться вже по всій Україні / фото УНІАНЗміна погоди в Україні

Про зміну погоди в Україні говорить і Український гідрометцентр. За даними синоптиків, в найближчі дні нас чекає посилення антициклонної діяльності, що означає суху погоду і температуру без особливих змін. Однак з 2 червня до України наблизиться новий атмосферний фронт, який і стане причиною опадів.

Джерело

Новости Крыма