Листи кримчан: У Криму скасували травневі паради. Чого б це?

Набережна у Феодосії, квітень 2023 року

 

ФЕОДОСІЯ – Сиджу вдома на дивані, раптом – звук літака, потім – «бамс!», а потім ще раз! Що це було? Мовчить влада! Кажуть, щось упало «в одному з районів Криму».

Зателефонував приятелю в село. Той каже: «У мене аж на душі похололо, коли ці звуки почув! Вже почав кидати речі в машини, щоб звалювати, але не повторилося».

Парадів на 1 і 9 травня, а також «Безсмертного полку» в Криму не буде.

Підприємців змусити підняти зарплати працівникам – аж ніяк. І так бізнес дохне, сезону не буде

Ну, «Безсмертний полк» давно свою репутацію тут спаскудив, скажімо прямо. Тому що частина людей дійсно виходила з портретами своїх дідів. Але для масовки видавалися й інші портрети, невідомо кого, для примусового виходу на акцію. Ну і потім кумедно було бачити, як після проходу колони учасники складали портрети організаторам. Не щоразу ж витрачатися на тиражування портретів? До наступного року полежать, знову викличуть співробітників-чиновників, роздадуть чиїсь портрети і марш-марш уперед.

Неочікувано виступив Володимир Путін, запропонувавши підняти доходи населення Криму до середньостатистичних норм.

А ось як? Що, підвищити зарплати чиновникам? Єдиний спосіб, і тоді в середньому в регіоні зарплати збільшаться. Підприємців змусити підняти зарплати працівникам – аж ніяк. І так бізнес дохне, сезону не буде, звільнили вже всіх, кого можна було. Так, і тих, кого не можна – також. Знову скрізь таблички: «Здам», «Оренда».

Феодосія, квітень 2023 року

Хоча бувають і винятки: у Феодосії з’явився свіжий секс-шоп, це важливо!

А он ще один магазин закрився, голі у вітринах стоять.

Феодосія, квітень 2023 року

Пішов до стоматолога: кабінет не працює. Так він з нового року не працює, куди подівся мій стоматолог? А поїхав до Туреччини, там спокійніше.

Ну і докладніше про майбутній курортний сезон. Влада каже, що не все втрачено, що ось на травневі свята туристики, швидше за все, до Криму не приїдуть, але попереду ж літо, тож надія є. І поїзди готуються, але експерти щодо курортного сезону в Криму скептичні.

А поки що на пляжах зводять лінію оборони.

«Зуби дракона» на узбережжі Криму під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну, 15 грудня 2022 року. Фото ГУР Міноборони України

Та й діти з міських шкіл гарцюють у військовій формі на честь визволення Феодосії від нацистських загарбників. І свята знайдуть: от параду на Першотравень не буде, а певен, дітей до Вічного вогню знову зженуть.

А в поліклініці, до речі, черги. Ну не те щоб уже на вулиці хвіст, але так, хвилин на 10 просто за карткою постояти – вже радує.

Черга до поліклініки. Феодосія, квітень 2023 року

Армен Хачатуров, блогер із Феодосії (ім’я та прізвище автора змінено з метою безпеки)

Думки, висловлені в рубриці «Блоги», передають погляди самих авторів і не обов’язково відображають позицію редакції

Джерело

Новости Крыма