Лише одиниці здогадаються: ця сірникова головоломка точно здивує

Для виконання цього завдання ви маєте необмежену кількість часу.

Розгадайте цю математичну головоломку / колаж УНІАН, фото Fresherslive, depositphotos.com

Ця математична головоломка точно сподобається досвідченим поціновувачам «мозкових штурмів». Для того, щоб розкрити її секрет, необхідно швидко зорієнтуватися, який сірник зайвий.

Отож, завдання нової головоломки від Fresherslive полягає у тому, щоб перемістити два сірники у прикладі 1-8=5, щоб рівняння вийшло правильним. У вас необмежена кількість часу. 

Завдання / Fresherslive

Головоломки із сірниками — одна з найпоширеніших форм головоломок, яка цікавить багатьох, навіть гуманітаріїв. Як правило, головоломки із сірниками мають форму рівнянь, які є неправильними та потребують вирішення. 

Переваги розгадування головоломок із сірниками: розвиток навичок критичного мислення, покращення просторового мислення, поліпшення зосередженості та уважності, розумове тренування з низьким рівнем стресу.

Що ж, чи змогли ви впоратися із цим завданням? Якщо ні, то не варто хвилюватися. Нижче публікуємо відповідь на цю головоломку.

Відповідь / Fresherslive Мати чи матір: відомий мовознавець пояснив, у чому різниця Хлопець знайшов у підвалі старого будинку потаємну кімнату з «фільму жахів»: що там було Оптична ілюзія для людей з гострим зором: знайдіть 4 захованих яблука за 11 секунд Як українською сказати «входить во вкус»: Авраменко назвав варіанти (відео) Жінка заробляє шалені гроші, здаючи половину свого ліжка незнайомцям

Нагадаємо, розумні головоломки вимагають від Вас ретельно проаналізувати проблему та прийти до відповіді, використовуючи свої аналітичні та логічні навички. Саме цим вони навіть цікавіші за звичайні. Пропонуємо карколомну головоломку: треба помітити злодія на зображенні за 13 секунд

Джерело

Новости Крыма