Лєра Кудрявцева назвала себе ворогом Зеленського

Пропутінська телеведуча остаточно збожеволіла.

Лєра Кудрявцева остаточно спятила / скріншот YouTube

Російська телеведуча Лєра Кудрявцева назвала себе ворогом президента України Володимира Зеленського. В ефірі шоу «Нові російські сенсації» вона заявила, що до 2014 року Зеленський «стріляв їй очима», а вона нібито не реагувала на знаки уваги.

«Тоді, природно, про це ніхто не думав і не придивлявся: а який він… Хто був твоїм другом, раптом стає ворогом. З ким ти спілкувався, раптом від тебе відвертається, або ти від них. Зараз не можна, як то кажуть, повертатися в минуле і думати, як це було», – сказала путіністка.

Варто відзначити, що дану інформацію Кудрявцева видала з таким виразом обличчя і інтонацією, що може здатися, що вона шкодує про те, що вчасно не оцінила Зеленського. 

Позиція Кудрявцевої щодо війни в Україні

Одіозна телеведуча з перших днів підтримує повномасштабне російське вторгнення. Вона називає себе патріоткою Росії і говорить про те, що у неї жодного разу не виникала думка виїхати з країни-агресора.

Крім того, вона заявила, що на початку великої війни читала українські новини і вірила їм, але пізніше зрозуміла, що «половина – вкидання, половина неправда».

Нагадаємо, як Лєра Кудрявцева підтримала війну в Україні.

Джерело

Новости Крыма