Лайма Вайкуле назавжди відреклася від Росії: «Вони ідіоти»

Співачка заявила, що більше ніколи не поїде на територію країни-агресорки.

За словами Вайкуле, з тими, хто досі слухає кремлівську пропаганду і вірить Путіну, нема про що навіть говорити / скріншот

Відома співачка Лайма Вайкуле, яка засуджує війну і підтримує Україну, назавжди відреклася від Росії. Вона зазначила, що люди, які вірять Путіну, перетворилися на «зомбі». А тих, хто не цікавиться політикою, співачка назвала «ідіотами».

«Мені одна людина сказала, Коли я їй говорила: «Ой, я дитина радянського часу, я в політиці нічого не розумію, ніколи не брала участі ніде». Він сказав: «Знаєш, звідки пішло слово «ідіот»? З Греції. Там називали так людей, які не цікавилися політикою». Тому я кажу — я була повним ідіотом. Знайте, що всі, хто не цікавляться політикою, вони ідіоти», — зазначила Вайкуле в інтерв’ю виданню «Настоящее время».

Також співачка висловилася про своє відношення до росіян. За словами Вайкуле, з тими, хто досі слухає кремлівську пропаганду і вірить Путіну, нема про що навіть говорити.

«Вони ж як зомбі! Дивляться на Путіна і слухають, що він говорить, що якби вони не напали, то напала б Україна. Як таку дурість можна слухати і вірити цій дурості?» — обурилася артистка.

Крім цього, Вайкуле чітко заявила, що ніколи не поїде до РФ. Для себе вона вже вирішила, що не хоче з’являтися на території країни-агресорки, поки там усе не зміниться.

«Сьогодні хочу сказати, що ніколи. Як кажуть: «ніколи не кажи ніколи». Повинно сильно все змінитися, повинно знову відбутися те, що було в 90-х: надія, віра в перебудову, в краще життя, в правду. Ось у це хочеться вірити. Але я навряд чи доживу до цього часу, тому я для себе вирішила, що ніколи», — резюмувала співачка.

«Накрило»: Тіна Кароль розридалася через вчинок свого сина «Обраний»: дружина Мірошниченка щемливо привітала названого сина з днем народженняЩо Лайма Вайкуле говорить про війну

Співачка засуджує путінський режим і виступає проти війни в Україні. Нещодавно Вайкуле розлютила росіян всього трьома словами, сказавши, що підтримує нашу країну.

А декілька днів тому в Юрмалі «відгримів» фестиваль, який влаштувала співачка. Вона запросила деяких українських артистів і заявила, що цього року захід присвячується нашій країні. На фестивалі з’явилася і Алла Пугачова. Вона, до слова, «відривалася» під пісні Вєрки Сердючки.

Джерело

Новости Крыма