Курс долара в Україні 20 серпня: з’явився прогноз, що буде з валютою

Обмінники намагатимуться «розігріти» курс і зіграти «на підвищення», зазначив експерт.

Курс гривні до долара 18 серпня ослаб на 20 копійок — до 38,10 грн за долар. / фото ua.depositphotos.com

Курс долара в Україні 20 серпня у більшості обмінників фінкомпаній перебуватиме у межах досить широкого коридору: прийом 37,20 — 37,80 гривень і продаж від 38,10 до 38,45 гривень, прогнозує аналітик Олексій Козирєв, передає «Мінфін».

Цінники по євро в обмінниках будуть також у широких межах: прийом від 40,70 до 41,55 гривень і продаж від 41,60 до 42,00 гривень, додав експерт.

«Основна частина обмінників фінкомпаній працюватиме у форматі «з обороту» зі спредом по долару в межах 15-25 копійок, а по євро — в межах 20-35 копійок. Але при цьому з частими спробами «розігріти» курс і зіграти «на підвищення». Особливо у тих регіонах, де платоспроможний попит все-таки вище. Це Київ, Дніпро, Одеса, частково Львів, Хмельницький, Чернівці та Запоріжжя. Обмежувати апетити обмінників зы зростання цінників продажу долара і євро буде тільки реальний платоспроможний попит на валюту», — зазначив аналітик.

За прогнозом Козирєва, періодично траплятимуться і мережі обмінників, які спробують додатково заробляти ще й за рахунок розширення спреду в межах до 1 гривні на доларі і євро: «Але, як правило, вони у цьому випадку все ж втрачатимуть частину клієнтів, не готових до такого розкиду котирувань».

Падіння рубля розділило російські еліти на фракції, що ворогують – Bloomberg Як отримати компенсацію за зруйнований будинок: відповідь експерта Санкції не зможуть зупинити війну, – експерт

Курс долара — скільки коштував долар перед вихідними 19-20 серпня

Нагадаємо, у банківських обмінниках готівковий курс гривні до долара 18 серпня ослаб на 20 копійок — до 38,10 грн за долар. Щодо євро курс гривні ослаб на 13 копійок — до 41,75 грн за євро.

А готівковий курс гривні до долара в «ПриватБанку» 18 серпня подорожчав на 15 копійок — до 37,80 грн за долар. Курс готівкового євро у фінустанові подорожчав на 20 копійок — до 41,75 грн за євро.

Джерело

Новости Крыма