«Кролики» Данилець і Моїсеєнко поплатилися за підтримку РФ

8 з 9 концертів коміків в США та Канаді вже скасували.

З 2015 року Данилець і Моїсеєнко внесені в базу «Миротворець» / фото УНІАН

Гуморист Володимир Моїсеєнко та Володимир Данилець, відомі як дует «Кролики», вирішили заробити концертами в США. Однак артисти, які підтримують путінський режим, вже поплатилися за свою позицію.

Як повідомив підприємець Данило Тонкопій, в США вже скасували 8 з 9 концертів «Кроликів». Гумористи не зможуть виступати, адже активісти зв’язалися з організаторами їх виступів.

«Два коміка з України під назвою «дует «Кролики» запланували в квітні ряд концертів в США і Канаді: Філадельфія, Нью-Йорк, Чикаго, Майамі, Денвер, Сіетл, Сан Дієго, Лос Анжелес, Ванкувер… Гумор у цих 60-річних коміків примітивний: «Кролики, це не тільки цінне хутро». Але хто ми такі, щоб оцінити гумор? Але річ в іншому. З’ясувалося, що «Кролики» підтримують росіян», — написав Тонкопій.

Він зазначив, що з 2015 року Данилець і Моїсеєнко внесені в базу «Миротворець», тому що вони відвідували тимчасово окупований Крим і виступали на російських концертах. Гумористи висміюють Україну, їздять по Росії і раніше скаржилися, що їх «труять» за підтримку путінського режиму. 

Однак «Кролики», судячи з усього, вирішили відправитися у США. Але навряд чи вони очікували, що зіткнуться з «культурою скасування».

«Що ми зробили: зв’язалися з концертними майданчиками. Зв’язалися з промоутерами, з організаторами туру. Підготували листи в мерії. Підготували всі інструменти скасування. У підсумку, скасували 8 з 9 концертів. Поки на сайті організатора залишився тільки концерт в Нью-Йорку, всіх інших концертів вже немає. Над Нью-Йорком теж працюємо, і впевнений, що теж скасуємо. Якщо ні, то будемо організовувати протести і підключати інші канали. Українська підтримка в Нью-Йорку потужна, там багато наших, так що «Кроликам» буде не до сміху. Ось так працює культура скасування», — резюмував підприємець.

Поет та військовий Олег Вишебаба розлучився з дружиною: «Це давно позаду» Репер Jah Khalib жив в Україні, але втік до РФ: там йому не радіЩо відомо про «Кроликів» Данильця і Моїсеєнка

Українські артисти, які потрапили в базу «Миротворець», скаржилися на цькування в Україні. Вони лютому 2022 року «Кролики» дали інтерв’ю російському пропагандисту Корчевникову і заявили, що від них відвернулися українці. Мало того, вони критикували президента нашої країни Володимира Зеленського. Данилець і Моїсеєнко стверджували, що на нього «вплинули якісь сили».

Гумористи мовчали, коли РФ почала повномасштабну війну в Україні. Однак у грудні 2022 року стало відомо, що зрадники перебували в Києві.

Джерело

Новости Крыма